if_photoif_put_inmenu
ЛІБЕР Україна
Зателефонуйте нам!
+38 (044) +38 (044) 364-22-53 Показати

Система для створення покриттів з натурального каменю.

08 липня 2020

Система для створення покриттів з натурального каменю.

Різновид наливного покриття для підлоги, що складається з суміші прозорою смоли і декоративної крихти з натуральних каменів називається кам`яним килимом.

Кам`яний килим – не тільки красиве покриття з натурального каменю, але і більш міцна альтернатива бетону, плитки або іншим підлоговим покриттям.

Покриття з каменю завоювали популярність серед об`єктів промислового і цивільного будівництва. Це заводи і фабрики, автомобільні майданчики і пішохідні доріжки, виставкові зали і супермаркети, нічні клуби і розважальні центри, офіси і ресторани, громадські та навчальні заклади, медичні установи та лабораторії, а також будь-які інші будівельні об`єкти, де плануються великі навантаження на підлогу. Слід згадати і про широке застосування у будівництві житлової нерухомості, як комерційної так і приватній: готелі, багатоквартирні комплекси і приватні будинки.

Список областей застосування кам`яних килимів може продовжуватися так само довго, як і їх термін експлуатації. Дане покриття має високі міцнісні і механічні характеристики багато в чому завдяки смол, що входять до складу систем для створення кам`яних килимів.

Epoxol RM – двокомпонентна прозора епоксидна система, що забезпечує довговічність і чудові експлуатаційні характеристики підлогового покриття. Складається з беспримесных смол і добірних затверджувачів і не містить розчинників. Використовується для створення декоративних кам`яних килимів при змішуванні з різними заповнювачами.

Утворює монолітну і стійку до великих механічних навантажень поверхню навіть при мінімальній товщині шару. Зберігає свою цілісність і не схильна до розтріскування протягом тривалого періоду часу. Це обумовлено високими механічними властивостями матеріалу, такими як гнучкість в екстремальних температурних умовах, міцність при деформаціях, ударостійкість і стійкість до ультрафіолету.

З епоксидної системою для створення кам`яних килимів Epoxol RM можуть використовуватися будь-які натуральні камені дрібної фракції, наприклад, мармур, кварц, граніт і т. д. Застосування системи забезпечує відмінну адгезію до основи і абсолютну водонепроникність. Незважаючи на універсальність і відповідність високим механічним вимогам, покриття з епоксидної смоли і каменю доступне, має низькі експлуатаційні витрати, не вимагає складного догляду і легкий в монтажі.

Допустимі пропорції змішування Epoxol RM з кварцовим піском варіюються від 1:5 до 1:7, в залежності від фракції піску і необхідної консистенції готового матеріалу. Мінімальна товщина шару при витраті 7 кг на м2 – 4 мм: 1 кг Epoxol RM + 6 кг кварцового піску (0,6-1,2 мм).

Поверхня перед укладанням кам`яного килима повинна бути сухою і міцною, очищеною від пилу, масел і інших речовин, що перешкоджають зчеплення покриття з основою.

Вийшла, після змішування компонентів системи A і B, епоксидна суміш додається в крихту і ретельно перемішується міксером на повільних обертах. Готову кам`яну суміш рівномірно наносять на поверхню шпателем. Для запобігання прилипання піску, шпатель необхідно занурювати в розчинник Neotex 1021 перед нанесенням кожного нового шару кам`яного килима.

В якості фінішного шару можна нанести прозоре захисне покриття, наприклад, глянцевий лак. При температурі +25°С повна полімеризація системи Epoxol RM складає всього 3 години.

Телефонуйте або заповнюйте форму і отримаєте всю інформацію про систему для кам`яних покриттів, виготовленні, а так само кошторисної вартості кам`яного килима з використанням Epoxol RM.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×