if_photoif_put_inmenu
ЛІБЕР Україна
Зателефонуйте нам!
+38 (044) +38 (044) 364-22-53 Показати

Sika Monotop 910N

30 червня 2020

"Корозія – причина пошкоджень 90% залізобетонних конструкцій." Уелі Ангст, професор Інституту будівельних матеріалів, Цюріх.

найпоширенішими, композиційними будівельними матеріалами є бетон і залізобетон. Практика експлуатації інженерних бетонних споруд показала, що під впливом фізико-хімічного впливу рідких та газових середовищ, сталеві елементи всередині бетону піддаються корозії. Це в свою чергу призводить до руйнування конструкції.Головний синонім корозії – руйнація цього процесу, на жаль, схильні практично всі будівельні конструкції. Корозія бетону і залізобетону виникає в результаті проникнення агресивних речовин в товщу.

Арматура в бетоні окислюється під впливом вологи, сірководню, хлору і сірчистих газів, утворюючи продукти корозії заліза, які збільшують початковий обсяг арматури. Це призводить до розтріскування бетонної конструкції в подальшому.

Контроль корозії залізобетонних конструкціях на всіх етапах розвитку здійснюється основними способами бар`єрного захисту:- шляхом збереження захисного середовища навколо арматури: герметизація або гідроізоляція поверхні бетону;- шляхом модифікації бетону: підвищення фізико-механічних характеристик бетонної суміші при виробництві, щоб знизити проникність.- шляхом запобігання розвитку корозії: обробка арматури засобами захисту від впливу агресивних речовин.

Тим не менш, бар`єрна захист слабшає під впливом часу та бетонні конструкції все одно піддаються руйнуванню. І в результаті, вимагають якісного ремонту, відновлення і подальшого захисту.Sika MonoTop 910N однокомпонентний цементний розчин, модифікований полімерами з додаванням мікрокремнезему (силікатний пил, микросилика, silica fume).Мікрокремнезем являє собою ультрадисперсних матеріал і є дуже важливим, при виробництві бетону, компонентом, що володіє підвищеними експлуатаційними властивостями.Цей розчин використовується в комплексах MonoTop 600 та інших систем для ремонту бетону, в якості шару, що клеїть між новим і старим шаром бетону, а так само, як антикорозійне покриття, в якості захисту арматури від дії агресивних середовищ.Головна характерна якість Sika MonoTop 910N – висока стійкість до впливу води, солей хлору та інших хімічних речовин, тому матеріал захищає арматуру від дії рідини і хімічних речовин. При цьому, цементний розчин легкий у застосуванні, не токсичний і має високу адгезію до бетону і сталі.Після закінчення 28 днів після нанесення, MonoTop-910N володіє міцністю на стиск 45-55 МПа і 5,5-7,5 МПа, на розтяг. Витрата розчину, як антикорозійного покриття – 2 кг/м2 сухої суміші на шар завтовшки 1мм і 1,5-2,0 кг/м2 сухої суміші в якості шару, що клеїть. Для замішування розчину на 25 кг сухої суміші знадобиться 5,25 л води.Перед використанням розчину Sika MonoTop-910N необхідно зачистити від іржі зазнали корозії ділянки бетону і видимі фрагменти арматури, приблизно на 2 см у всіх напрямках, до повного позбавлення слідів іржі та отримання чистого та міцного підстави. Оброблювана бетонна поверхня повинна бути твердою, очищеною від пилу, сміття, жирних та інших речовин, що перешкоджають адгезії, в тому числі цементного молочка і залишків попередніх покриттів. Перед нанесенням цементного розчину бетон необхідно зволожити водою до матового і вологого стану поверхні.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×