if_photoif_put_inmenu
ЛІБЕР Україна
Зателефонуйте нам!
+38 (044) +38 (044) 364-22-53 Показати

ДОВІЧНИЙ СТРОК або як обмазувальна гідроізоляція впливає на довговічність

14 травня 2020

Життєвий термін будівельних конструкцій визначається периодом, протягом якого зберігаються нормативні експлуатаційні характеристики будівельного об`єкта, що гарантують його безпечне використання на заданий при проектуванні розрахунковий термін. Термін служби таких конструкцій, як каркас, фундамент та несучі стіни, незмінні при капітальному ремонті за весь експлуатаційний період, визначає довговічність будівельного об`єкта в цілому. 

Одним з найбільш небажаних і важко переборних недоліків є намокання бетонних конструкцій. Бетон вбирає вологу, що виробляє промерзання бетону, появі дефектів і зниження теплоізоляції конструкцій. 

Намокання бетону відбувається з різних причин. Одними з таких є протікання комунікацій, підтоплення, порушення або відсутність гідроізоляції та інше. Більш того, зволоження бетонних конструкцій виробляє до надмірної вологості повітря в приміщеннях, а це чинить негативний вплив на людей або обладнання, що перебувають у таких приміщеннях.

найдоцільнішим способом захисту конструкцій з бетону або залізобетону є зовнішня гідроізоляція, яка дозволяє зберегти експлуатаційні властивості будівельних об`єктів на тривалий період. 

Обмазувальна гідроізоляція – це один з видів гідроізоляційних матеріалів, використовуваних для зовнішнім захисту будівель від ґрунтових вод і внутрішнього захисту від капілярної вологи. Таке покриття може наноситься в один або кілька шарів і бути товщиною від міліметра до декількох сантиметрів. До матеріалів обмазувальної гідроізоляції відносяться суміші на цементній основі, так і на основі бітумів. Останні більш популярні, оскільки володіють рядом переваг.

До гідроізоляційних матеріалів на основі бітуму повинні пред`являтися такі вимоги, як висока адгезія до поверхні, що захищається, водонепроникність і еластичність. 

Обмазувальна гідроізоляція Neodur PB 1K ось NEOTEX ідеально відповідає перерахованим вимогам. Матеріал володіє відмінною адгезією з багатьма поверхнями, стійкістю до стоячій воді, стирання, хімічною стійкістю і еластичністю до 850%!

Гідроізоляційні системи компанії NEOTEX розроблено для досягнення якісної і довголітньої служби з обліку негативного впливу природних факторів і навколишнього середовища.

Neodur PB 1K – однокомпонентне еластомерне гідроізоляційне покриття, модифіковане бітумом. Застосовується для гідроізоляції фундаментів, паркінгів, підвалів, приміщень з підвищеною вологістю і поверхонь перед укладанням плитки. Також матеріал використовують для гідроізоляції балконів, терас, клумб як закритої гідроізоляції, яка не піддається УФ променів.

Обмазувальна гідроізоляція Neodur PB 1K, працює на поверхні, проникає в конструкцію настільки, щоб забезпечити надійне зчеплення з основою.

Ще однією перевагою цього гідроізоляційного матеріалу є великий діапазон температури експлуатації від -40°С до +80°С. Витрата матеріалу при цьому становить 700-850 г/м2  на шар. Рекомендується наносити матеріал в два шари, але не більше 1 кг/м2 на кожний, щоб уникнути появи бульбашок.

Перед нанесенням обмазувального гідроізоляційного матеріалу Neodur PB 1K бетонна основа повинна мати міцність на стиск не менше 25 Н/мм2 і не менше 1,5 Н/мм2  – на відрив. Для покриття гідроізоляційним матеріалом більшої площі і підвищення адгезії, поверхню необхідно попередньо обробити ґрунтовкою Neotex PU Primer або Acqua Primer NP, щоб заповнити пори і тріщини. Шви та тріщини необхідно загерметизувати, краще всього, герметиком Neotex PU Joint, а для армування тріщин більше 1,5 мм використовуйте геотекстиль голкопробивний щільністю 40-100 гр/м2. Після чого нанесіть не менше трьох шарів обмазувальної гідроізоляції.Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×