if_photoif_put_inmenu
ЛІБЕР Україна
Зателефонуйте нам!
+38 (044) +38 (044) 364-22-53 Показати

Neotex PU Joint

12 травня 2020

Які б матеріали для гідроізоляції ні використовували при будівництві, не менш важливим завданням є герметизація стиків і отворів. Для виключення можливих протікань через з`єднання деталей конструкцій, що експлуатуються в умовах підвищеної вологості і дії води, агресивних середовищ і температур, а також тиску, застосовують спеціальні поліуретанові герметики

Герметики призначені для ущільнення і герметизації стиків, тріщин і щілин.

вони Складаються з полімерних компонентів на основі синтетичних еластомерів.

З цих еластичних, але в той же час міцних і стійких до агресивних впливів, полімерних речовин також виготовляють поліуретановий пол, лаки, клей, будівельну піну, а також штучний каучук.

Використання герметиків, що складаються з поліуретану і полімерних компонентів підвищує якість і надійність гідроізоляції швів, стиків, внутрішніх кутів і т. п. Завдяки надзвичайній зносостійкості поліуретану, термін служби герметиків сягає понад 10 років.

Однокомпонентний еластомерний герметик Neotex PU Joint призначений для герметизації і ущільнення між собою будь-яких з`єднань елементів конструкції. При контакті з повітрям герметик вулканізується і утворює еластичну клейку масу.

Якір 

ЯкірPU Joint має широку область застосування. Його використовують при герметизації в промисловому і цивільному будівництві, в будівництві з використанням великих і дрібних збірних деталей, при декоративно-оздоблювальних роботах і т. п.

Якір 

Герметик володіє водовідштовхувальними властивостями і адгезією з деревом, склом, бетоном, алюмінієм та іншими основами. Еластичні шви залишаються герметичними навіть при зміщенні сполук. Температура нанесення від + 5°C до 40°C тепла, а робоча — від 20°C нижче нуля і до +90°C.

Neotex PU Joint використовують при традиційній кладці цегли і під час ремонтних робіт, їм закладають міжпанельні шви, щілини і зазори, облаштовують ізоляцію склопакетів, басейнів, зимових садів тощо Поліуретанові герметики високоміцні, стійкі до вібрацій і деформацій, витримують великі навантаження. Після застигання поліуретану, склеєні між собою поверхні, а також місця з`єднання, набувають високу стійкість до різного роду впливів: вібрацій, стирання, підвищеної вологості, корозії і іншим.

У числі переваг PU Joint наступні характеристики:

- відносне подовження при розриві (450%);

- висока стійкість до атмосферних впливів, УФ випромінювання, розбавлених кислот і лугів;

- можливість фарбування акриловими або вініловими фарбами після полімеризації.

Крім обробки стиків і примикань для захисту від вологи та інших хімічних середовищ, поліуретановий герметик захищає ділянки схильні до ультрафіолетового випромінювання і розмноження мікроорганізмів. Використання Neotex PU Joint підвищує рівень міцності і гідроізоляції будівельних конструкцій при роботах з покрівлею.

Незалежно від галузі використання основні функції герметика, це — заповнення щілин і проміжків між поверхнями, освіта бар`єра для проникнення рідин або газів, протягом певного терміну служби при різних умовах експлуатації і навколишнього середовища.


Перед використанням герметика очистіть, обезжирьте і висушіть ділянки, які необхідно загерметизувати. Обробіть підготовлену поверхню грунтовкою Neotex PU Primer і через 15 хв приступайте до герметизації. Інтервал часу після нанесення грунтовки, при необхідності, може бути продовжений максимум до 1 години. Ширина стику, шва або примикання повинна становити дві глибини, при ширині більше 20 мм, і дорівнювати глибині, при ширині менше 20 мм. Рекомендована ширина швів не повинна бути менше 5мм і понад 40 мм.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×