if_photoif_put_inmenu
ЛІБЕР Україна
Зателефонуйте нам!
+38 (044) +38 (044) 364-22-53 Показати

Neodur FT Clear

05 серпня 2020

Гідроізоляція грає основну роль при захисті від агресивних впливів будь-яких будівельних конструкцій. Особливо, коли мова йде про зовнішніх поверхнях. Відкриті споруди постійно піддаються впливу різних факторів, наприклад екстремальних температур або опадів. А побутові пішохідні поверхні, такі як підлогові покриття балконів, терас, внутрішніх двориків або доріжок піддаються ще й постійної механічної навантаженні. Подібні умови експлуатації призводять до пошкоджень керамічної плитки, протікання і подальшого руйнування конструкції в цілому.

Гідроізоляція поверх поверхні плиткової популярний і оптимальне рішення, яке дозволяє запобігти пошкодження кахлю. Крім того, воно не вимагає проведення трудомістких робіт, таких як демонтаж плитки, ремонт або заливка стяжки нової, гідроізоляція під плитку, укладання кахлю і фінішне покриття. А використовується в даному випадку спеціальний лак для гідроізоляції плиткових поверхонь.

Neodur FT Clear застосовується для гідроізоляції і захисту терас, балконів, доріжок і внутрішніх двориків, покритих плиткою, кахлем або мозаїкою. Двокомпонентний еластичний прозорий лак володіє високою стійкістю до ультрафіолету, завдяки наявності в основі складу аліфатичної полісечовини.

Серед переваг лаку для керамічних поверхонь Neodur FT Clear його висока стійкість до механічних навантажень, абсолютна герметичність, багаторічна стійкість до пожовтіння, а також швидка полімеризація (5 годин при температурі +25 ° с).

Нанесений на поверхню матеріал, створює монолітний, еластичний і водонепроникний шар, який ефективно заповнює і тим самим приховує дефекти плитки: відколи, тріщини і т. п. Навіть після багаторічної експлуатації покриття залишається прозорим і не втрачає своєї еластичності.

Neodur FT Clear технологічно передової і вдосконалений гідроізоляційний матеріал, який захищає плиткові покриття від промерзання і ізолює від просочування опадів, в тому числі кислотних дощів. Температура експлуатації лаку від -35 ° с до +60℃. Володіє відсотком розтягування 200%.

Матеріал наносять на суху поверхню, рівномірно розподіляючи пензлем або валиком. При підвищеній вологості необхідно встановити аератори. Перед застосуванням лаку, на різні поверхні рекомендується обробляти відповідним грунтом для забезпечення поліпшення адгезії. Наприклад, глянсову плитку, обробляють праймером для активації керамічних і скляних поверхонь Neosil Bond. Для нанесення на герметик не старше 1 року в якості грунтовки використовують Νeodur Polyurea M розведену на 50-60% розчинником для поліуретанових і полимочевинных матеріалів.

Neodur FT Clear включає в себе характеристики, відповідають високим вимогам і забезпечує швидку, а також економічну гідроізоляцію мінеральних поверхонь.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×