if_photoif_put_inmenu
ЛІБЕР Україна
Зателефонуйте нам!
+38 (044) +38 (044) 364-22-53 Показати

Як підвищити стійкість фарби на металевій поверхні і при цьому захистити його від корозії?

20 листопада 2020

Праймер для металевих поверхонь.

Належна підготовка поверхні перед фарбуванням є дуже важливою умовою, що забезпечує якість нанесення і підвищення стійкості покриття. А коли мова йде про фарбування металевої поверхні, нанесення навіть найсучасніших покриттів не обходиться без відповідних грунтовок або праймерів.

Грунтовка безпосередньо визначає, наскільки стійким буде шар фарби, яка наноситься на метал. Вона сприяє гарному зчепленню лакофарбового покриття та самої поверхні. Крім цього, вона виконує ще одну значну і важливу роль - захист від корозії, адже металеві вироби часто виходять з ладу саме через неї.

Щоб запобігти подальшому пошкодження металу від корозії і результат фарбування був успішним, слід провести підготовку металевої поверхні до покриття і виконати комплекс по захисту металу. Деякі види грунтовок є так званими перетворювачами іржі. Ними покривають металеву поверхню, яка вже зазнала корозії, щоб продовжити термін експлуатації металу.

Neotex Inox Primer є однією з таких грунтовок. Без її використання в багатьох випадках починається окислення металу, що веде до корозії і в кінцевому підсумку, до його руйнування. Крім того, хімічний склад фарби менш зв`язує, ніж у грунтовки, що призводить до більш швидкого відшарування і оголення металевої поверхні.

Inox Primer - однокомпонентна і готова до використання грунтовка. Грунтовка забезпечує сильну адгезію з глянцевими поверхнями, такими як нержавіюча сталь, алюмінієві та оцинковані поверхні, жерсть, скло і т.п. По самій назві грунтовки стає зрозуміло, що крім нанесення грунтовки на металеві поверхні, вона також відмінно справляється з покриттям типу inox. Подібні покриття часто приносять багато незручностей, так як деякі грунтовки через особливості такого покриття, мають слабку адгезію до основи.

Назва "inox" походить від французького словосполучення "acier inoxidable", що перекладається як "нержавіюча сталь". По суті, це нержавіюча сталь високої якості з відмінними антикорозійними властивостями.

При необхідності фарбування або інших лакофарбових робіт по такому виду металу, вам не доведеться купувати ґрунтовку, яка спрямована на захист від корозії, досить буде використання Neotex Inox Primer. Наноситься на поверхню перед використанням основного покриття на водній основі, на основі розчинника або без. Є екологічно чистим матеріалом і не містить токсичних компонентів або розчинників, що допускає можливість нанесення в закритих приміщеннях.

Грунтовка має невеликі витрати - 60-75 гр / кв.м. і наноситься в один шар за допомогою валика або кисті, а час її висихання становить лише 1 годину. Даний праймер один із самих економічних серед аналогічних грунтовок по металу.

При підготовці поверхні до нанесення грунтовки для металу необхідно дотримуватися таких умов: основа повинна бути сухим, чистим, обеспиленним, без жирних і маслянистих речовин. Вологість основи не повинна перевищувати 4%, атмосферний вологість - не вище 65%, а температура нанесення від + 10 ℃.

Neotex Inox Primer також сумісний з супутніми нашими продуктами, які зарекомендували себе на ринку України, як одні з кращих в області гідроізоляції. Серед них холодні полісечовини ручного нанесення Neoproof Polyurea R , Neoproof Polyurea , Neoproof Polyurea C1 , Neoproof Polyurea Н (гібрид полісечовини і поліуретану), а також матеріали на водній основі, такі як Neoproof PU W -40 і Neoroof .

Якщо необхідно забезпечити надійний захист від корозії, рекомендуємо антикорозійну грунтовку на водній основі Neotex Metal Primer або епоксидну антикорозійну грунтовку на основі розчинника Neopox Special Primer 1225 .Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×